1. Nová auta
  2. Již brzy
  3. GR Yaris
LEGENDA ŽIJE DÁL
Posunout Přeskočit
LEGENDA ŽIJE DÁL

NOVÁ TOYOTA GR YARIS

MIMOŘÁDNÝ VŮZ, NYNÍ JEŠTĚ LEPŠÍ

To nejlepší je nyní ještě lepší. Nový GR Yaris reprezentuje filozofii „ze závodních okruhů na běžné silnice“. Již při svém uvedení si okamžitě vydobyl postavení oblíbeného hot hatche. Vůz poháněný pozoruhodně výkonným tříválcem staví na ruby zažité představy o radosti za volantem.

Vytvořený za podpory soutěžních specialistů týmu Toyota
Nová pokroková automatická převodovka GAZOO Racing s přímým řazením a osmi stupni
Středem dění jste vy
Tradice motoristického sportu
Ukován ve sportovních soutěžích
Po desetiletích úspěchů na závodních okruzích i v rallyových soutěžích nejvyšší úrovně je Toyota ve světě motoristického sportu mimořádně obávaným soupeřem. Proč? Protože zřejmě neexistuje lepší prostředí, kde vyvíjet nové technologie a nové vozy pro radost za volantem.
Převodovka Toyota GAZOO Racing Direct Shift s přímým řazením
Sportovní převodovka v nové podobě
Převodovka Toyota GAZOO Racing Direct Shift s bleskově rychlým řazením a kratšími časy na kolo přenáší závodní technologii na běžné silnice. Pokrokové ústrojí se chlubí krátkým odstupňováním osmi převodů pro opojnou akceleraci a nabízí prediktivní plně automatické řazení, dokonale sladěné s vašimi záměry.

Přizpůsobuje se vašemu stylu jízdy

Inteligentní automat Direct Shift nabízí režimy řazení Normal, Eco a Custom a zábavný režim Sport.

Rychlost řazení na úrovni supersportů

Rychlejší řazení znamená kratší časy na kolo. Nová automatická převodovka s přímým řazením od Toyoty GAZOO Racing propůjčuje Toyotě GR Yaris konkurenční výhodu.

Jízdní dynamika
Vůz zkonstruovaný pro radost za volantem
Nejdůležitější součást každého závodního vozu se nachází přímo za volantem. Právě na filozofii „řidič na prvním místě“ byl zkonstruovaný i nový GR Yaris. Každý detail vozu podporuje opojné splynutí s vozem, od vylepšení podvozku pro dokonalou zpětnou vazbu až po nízkou polohu za volantem.

Bezkonkurenční jízdní schopnosti

Mimořádný agregát, nyní ještě odolnější a s vyšším výkonem i točivým momentem, nezná slabé stránky.

Preciznost každým coulem

Dokonale čitelná a precizní zpětná vazba nové agilní Toyoty GR Yaris staví na tužší karoserii, robustnějších úchytech zavěšení kol a vyšší tuhosti pružin.

Řidičsky zaměřený kokpit

Vylepšený řidičsky zaměřený kokpit se chlubí nižší polohou za volantem a obrazovkou multimédií pro vyšší pohodlí i snazší ovládání.

Speciální edice Sébastien Ogier a Kalle Rovanperä
Přímo od šampionů
Představujeme dvě jedinečné výbavové linie navržené rallyovými hvězdami týmu Toyota. GR Yaris speciální edice Sébastien Ogier v matně šedé Stealth se chlubí větším zadním spoilerem, jedinečným nastavením pohonu 4WD a atraktivními modrými detaily. Extrovertní provedení Kalle Rovanperä zaujme speciální grafikou, zadním křídlem inspirovaným světem rallye a driftovacím režimem Donut 4WD.
Nenechte si ujít
Nový GR Yaris, vůz pro opravdové nadšence. Pokud se mezi ně řadíte i vy, zaregistrujte se k odběru novinek a dalších informací o Toyotě GR Yaris.